Riešenie Na mieru pre Vás
 

Navigácia

Sekundárna kolokácia

S prenikajúci digitalizáciou vzrastá závislosť moderných firiem na vlastných dátach a tým aj význam týchto digitálnych dát pre bezpečné fungovanie firmy. V dnešnej dobe už nie je možné prevádzkovať skutočne bezpečný a odolný informačný systém bez zálohovanie dát. V každej spoločnosti preto s postupným rozvojom vlastné ICT infraštruktúry skôr alebo neskôr vyvstane požiadavka na bezpečné geograficky oddelené zálohovanie dát.

Bezpečné zálohovanie

Pre bezpečné zálohovanie dát slúži naše služby PDS, SpongeS3, rsync, FTPS, Mail archív a ďalšie. Pre zálohu Vašich serverov v geograficky oddelenej lokalite potom služby dedikovaných serverov, VDS a Flexi VPS.

V prostredí väčších firiem, ktoré podliehajú odborové alebo sektorovej regulácii vznikajú úplne oprávnene požiadavky na kontrolovanú bezpečnostnú vrstvu úrovne ochrany dát a serverov. U požiadaviek bezpečnú lokalitu je spoločnosťami vyžadované aj riešenie s využitím vlastného hardware, pretože ide o ekonomickú variantu oproti prenájmu serverov.

Výhodné riešenie od nás

Naši odborní konzultanti zabezpečí pre vašu spoločnosť spracovanie komplexnej stratégie, realizujú výber dodávateľov a subdodávateľov. Zaistí vlastnú realizáciu sekundárne kolokácie a jej kontinuálnu prevádzku.

Ako významný zákazník všetkých väčších českých datacentier Vám ponúkame využitie našich objemových zliav. V cene služby poskytujeme rad nadštandardných služieb, ktoré odstráni nutnosť zložito vyjednávať o cenových a technických podmienkach.

Zabezpečíme pre vás:

Kolokačné služby

Služby konektivity

InfraštruktúraRiešite aktuálne vyššie popísané alebo súvisiace problémy? Radi vám poradíme a pomôžeme nájsť riešenie.

KONTAKTNÝ FORMULÁR
Vaša emailová adresa:
Vaša emailová adresa:
Vaša emailová adresa:
Váš odkaz: