O nás Fakty a informácie
 

Navigácia

Pondelkový rozsiahly výpadok Google

Pondelkový rozsiahly výpadok infraštruktúry spoločnosti Google postihol väčšinu ich služieb. Nefungovalo vyhľadávania, aplikácie GMail, YouTube, Google Docs a ďalšie. Celý výpadok trval približne hodinu a aj potom mali niektorí používatelia Gmail ťažkosti s prístupom k svojej pošte.

Nedostupnosť e-mailu môže napríklad pre firmu znamenať veľký problém a to najmä v dnešnej dobe, keď je online komunikácia zvlášť dôležitou súčasťou podnikania. Vzhľadom na povahu verejných (bezplatných) služieb nemožno však očakávať žiadnu garanciu dostupnosti služby, technickú podporu a už vôbec nie kompenzácie za výpadky. Pre každého, kto používa elektronickú poštu pre svoje podnikanie, by mala byť prioritou pri hľadaní poskytovateľa služby jej bezpečnosť, dostupnosť a garancie.


Ponúkame špecializované, bezpečné a výkonné riešenie mail servera. Naše riešenie zaistí vašej plnú spokojnosť a kontrolu nad dátami a prevádzkou elektronickej pošty. Súčasťou je technická podpora, Antivirus, Spam filter aj integrovaný mail archív.


Viac informácií o našom Mail serveru


Zdroj: Internet, root.cz