Produkty Naša ponuka
 

Navigácia

MS Windows RDP

Internet skracuje vzdialenosti, kedy už v mnohých odboroch užívateľ nemusí byť pevne zviazaný s jedným miestom (napr. Kancelárií) ale môže sa pohybovať presne tam, kde potrebuje v danú chvíľu byť. Tým vzrastá potreba riešiť prístup k službám aj mimo kancelárie, prípadne prevádzky aplikácie bez centrálneho riešenia.

Pre aplikácie vyžadujúce k chodu systém MS Windows bez webového rozhrania, ponúkame kompletný produkt vzdialenej plochy, ktorý možno prevádzkovať rýchlo a bezpečne vrátane geografického zálohovania.

MS Windows RDS

Široké uplatnenie

Pripojenie formou vzdialenej plochy je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí sú neustále v pohybe a potrebujú prístup k svojmu software odkiaľkoľvek. Uplatnenie nachádza v profesiách a typoch práce ako sú colný deklarant, obchodný zástupca, mobilný technický alebo servisné zástupca, likvidátor poisťovní, stavebný dozor, realitný maklér, poisťovací agent, homeworking, coworking, externí dodávatelia, externý účtovník a mnoho ďalších.

Výhody

Vysoká odolnosť proti fluktuácii a strate alebo poškodení HW ocenia všetci, ktorí využívajú externý prístup do svojich ICT / IS systémov. Dáta neopúšťajú prostredie zabezpečeného servera a je k nim auditovaný prístup s možnosťou obmedzenia prístupu cez VPN server. Vďaka tomu je v prípade straty zariadenia významne znížené riziko úniku vašich dát, alebo citlivých údajov (napr. Databázy klientov). Po prihlásení na inom zariadení možno navyše pokračovať ďalej v predchádzajú­cej práci.

Riešenie obsahuje licenciu pre server a príslušný počet pracovníkov využívajúcich služby vzdialenej plochy.



Radi Vám poradíme a prípadne pre vás všetko ihneď pripravíme k bezproblémovej prevádzke. 

KONTAKTNÝ FORMULÁR
Vaša emailová adresa:
Vaša emailová adresa:
Vaša emailová adresa:
Váš odkaz: