Produkty Naša ponuka
 

Navigácia

Lacný hosting

Levný hosting

Produkt pre jednotlivcov i firmy pre prevádzku individuálnych webových a databázových aplikácií s pokročilými funkciami mailového servera a podporou novej verzie protokolu HTTP / 2. Kvalitné low-cost webhostingové riešenie ponúkame už viac ako desať rokov. Za túto dobu sme nazbierali hromadu skúseností a posunuli naše služby na špičkovú technologickú úroveň. U nás si môžete byť istí, že za svoje peniaze získate hodnotný produkt i výborný servis.


Varianty webhostingu

Aká z variant je vhodná práve pre Vašu prezentáciu a ich podrobný opis nájdete na tejto stránke.


MINIBASICSTARTCLASICPROFI

* Vyhradené systémové zdroje servera.
Ceny sú uvedené bez DPH a po započítaní bonusu.


Podpora najpoužívanejších webových aplikácií

Aplikace

Prečo mať hosting u nás?

  • V odbore lacného webhostingu sme jednoducho špička. Nevyhovárame sa a problémy neprehrávame na Vašu stranu. Konáme s cieľom dospieť k riešeniu a Vašej spokojnosti.
  • Ponúkame výhodnú variantu pre každého. Každý variant má presne definované garancie na systémové zdroje. Za férovú cenu tak u nás môžete využívať technológiu z profi hostingov.
  • Sme skutočná firma s jasnou štruktúrou. Máme stovky fyzických serverov a v súčasnosti poskytujeme technický servis viac ako päťdesiatich tisícom domén. Prevádzkujeme dohľadové centrum, ktoré je v prevádzke nepretržite
  • Stále vylepšujeme naše služby , neusíname na vavrínoch. Vítame Vaše podnety, ktoré uvádzame do praxe. Snažíme sa tak uspokojovať Vaše skutočné potreby. Konfiguráciu a softwarové vybavenie Vám prispôsobíme na mieru.
  • Vysoká dostupnosť a stabilita . Pokročilý 24/7/365 monitoring, záložný hardware, vysoko priepustná sieť a geografická kolokácie Vám dáva istotu maximálnej dostupnosti a spoľahlivosti.
  • S naším hostingom vždy viete, za čo platíte . Neexistujú žiadne skryté poplatky. Nemáme žiadne výpovedné lehoty ani automaticky obnovované služby.
  • Neustupuje z bezpečnostných štandardov , aby sme dosiahli lepšie ceny. O Vaše dáta sa skutočne staráme! Zálohujeme pravidelne a používame pokročilý zálohovací software aj hardware. Prijímame skutočnú hmotnú zodpovednosť za zverené dáta. Kompenzácie za prípadné výpadky sú u nás samozrejmosťou.

Doména k hostingu

Domény nakupujeme priamo pri zdroji ako jedni z mála v SR (CORE NIC). Než by sme trochu ušetrili, radšej Vám týmto zaistíme plnú kontrolu nad Vašimi doménami. Vyberať môžete zo stoviek koncoviek z celého sveta. Nižšie výber najpoužívanejších koncoviek.


koncovka popis cena
.cz registračný poplatok / predĺženia / 1 rok 7,80€
.org * registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 14,40€
.com * registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 10,80€
.net * registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 13,20€
.biz * registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 13,20€
.info * registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 13,20€
.eu * registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 3,60€ / 6,00€
.sk * registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 8,40€ / 12,00€
.name registračný poplatok / predĺženia / 1 rok / transfer 12€

* Niektoré doménové registre vyžadujú aktívnu súhlas alebo poplatok za transfer domény, podľa objednávky a aktuálnej situácie budete pracovníkmi našej technickej podpory kontaktovaní pre najľahšie vybavenie objednávky k vašej plnej spokojnosti.
Ceny s DPH


Viac informácií o doménach a ich životnom cykle nájdete TU.