Líder v serveroch, hostingu, cloudu a bezpečnosti
Homepage Váš hosting v pohode

Prečo NETHOST?

Spoločnosť netrpící samoľúbym pohľadom a investujúce obrovské sumy do neustáleho vývoja s priamym výskumom. Vďaka tomu dokáže ponúknuť naozaj flexibilné riešenie Vašich potrieb. Firma s bohatými skúsenosťami, vlastným vývojom a širokým portfóliom služieb, ktorá kladie dôraz na Váš profit a znižovanie rizík spojených s prevádzkou Vašich aplikácií v otvorenom prostredí internetu. Vyberte si nethost ako svojho dvorného dodávateľa.

Klientská sekcia

Prihl. meno:
Heslo:

Konec nabídky tří letých SSL certifikátů

Od 01.03.2018 přes­tanou všechny certifikační autority vystavovat SSL certifikáty s platností 3 roky. Toto rozhodnutí bylo přijato na CA/B Forum. Nově budou vystavovány SSL certifikáty s platností nejvýše 825 dní. Poslední den pro objednání 3 leteho certifikátu je tak 9.2.2018.


Certifikační autority

Všechny SSL certifikáty s platností 3 roky vystavené do 19.02.2018 nebudou ovlivněny a jejich platnost je nadále 3 roky.

Certifikáty s platností 3 roky, které budou přegenerovány v prvním roce své platnosti po 20.02.2018 (včetně), budou certifikační autoritou jejich platnosti zkráceny na 825 dní, a to zcela bez náhrady.